تواناییهای شرکت شوکران ایساتیس که آنرا از سایر شرکتهای تولید دوده متمایز ساخته است  :

 توانایی در تولید پیگمنت با 12 گرید با میزان مش های متفاوت  و انواع حدود 90 نوع دوده متمایز

 

GRADE :  N220 ، N234 ، N326 ، N330 ، N334 ، N339 ، N375، N440 ، N550 ، N660 ، N772 ، N990

 MESH : 500 ، 1000 ، 1500 ، 2500 ، 5000 ، 4000 ، 7000

 

 • توانایی در تولید دوده های رسانا با دستگاه های میکرونیزه
 • تولید دوده های میکرونیزه از مش 500 تا مش 7000
 • Pvc
 • صنایع لاستیک
 • صنایع مواد پلاستیکی
 • مرکب
 • رنگ و رزین
 • کفپوش های سه بعدی
 • مستربچ
 • واکس
 • چرم مصنوعی  

پیگمنت های ویژه ی فوق رسانا

یکی از روشهای پرکاربرد و در عین حال کم هزینه برای تهیه پوشش رسانا ، استفاده از رنگدانه کربن سیاه در محل یک بسپار خاص و متمایز است. انتخاب بهینه از این نوع رنگدانه مشکی رنگ ، با توجه به میزان و درصد مصرف آن ، همراه با سایر افزودنی ها ،تاثیر زیادی در کیفیت رسانایی انواع  پوشش ها در مراکز خاص و تولیدی های بزرگ خواهد داشت .  در مورد افزودنی های پایه کربن،باید  به این نکته اشاره کرد که  کارایی رسانایی پیگمنت های فوق برتر رسانا به شدت به عواملی مثل خلوص ، شکل و اندازه ذ رات، میزان  تخلخل ، میزان و نحوه کاربرد آن بستگی دارد. به عنوان مثال در صنعت تولید و تهیه تجهیزات پزشکی از این نوع پیگمنتها میتوان بصورت بهینه استفاده کرد.

 مهمترین مرحله در انتخاب یک روش کاهش سایز، دانستن اطلاعات کلی درباره محصولی می باشد که قرار است فرآوری شود: بنابر این اصل استفاده از دستگاه های میکرونیزه بیشترین کمک رسانی برای رسیدن به این دستاورد را فراهم خواهد ساخت. ویژگی های فیزیکی و اندازه ذرات تغذیه، اندازه ذرات مورد نیاز،نیز بسیار حائز اهمیت خواهد بود .

پیگمنت های رسانا

 N472  ، N294 ،   N293   

   انواع دوده های رسانای شرکت شوکران ایساتیس

رسانای بسیار قوی CR  840-10
رسانای متعادل CR  850-50 
رسانای خوب CR  860-60

 

11

این گرید با خاصیت تقویت کنندگی و مقاومت در مقابل پاره شدن بالا و قابلیت فرآیندی خوب ، در تایرهای سواری مورد استفاده قرار می گیرد.

2

این گرید با مقاومت سایشی بسیار زیاد و ساختار بالا ، در الاستومرها و آمیزه های SBR/SR مورد استفاده قرار می گیرد.

3

با توجه به خاصیت تقویت کنندگی متوسط و رو به بالای این گرید و قابلیت فرآیندی و قالب پذیری مطلوب آن ، در کناره های لاستیک ، کامپوندهای کارکاس ، کامپوندهای روکش شده و تسمه های تایر مورد کاربرد دارد.

99

خاصیت تقویت کنندگی و ضریب سختی بالای این گرید به همراه قابلیت فرآیندی عالی آن ، کاربرد آنرا جهت ساخت لایه میانی تایر امکان پذیر می سازد.

5

از این دوده با توجه به خاصیت تقویت کنندگی و ضریب سختی بالا و قابلیت فرآیندی عالی آن ،  می توان جهت ساخت لایه های میانی تایر استفاده کرد.

6

خاصیت تقویت کنندگی و ضریب سختی بالا و قابلیت شکل گیری سطوح صاف با این گرید ، موجب کاربرد فراوان این گرید در ساخت قالب و اسکلت داخلی تایر ، کامپوندهای جداره ، لوله ها و شلنگ ها شده است.

7

از خواص این گرید دوده ، تقویت کنندگی متوسط می باشد و این گرید جهت ساخت لایه های داخلی و جداره بیرونی تایر ، پوشش کابل ، رینگ های آب بندی و … کاربرد دارد.

از خواص این گرید دوده ، تقویت کنندگی کم ، ساختمان کوچک و با قدرت جهندگی بالا می باشد و در تسمه پروانه ، لاستیک هواپیما ، مورد مصرف در قطعات حساس به فشارکاربرد دارد.